"Телевізор робить мене Богом" - Чак Палагнюк

Наразі мова піде переважно, про колись шановане мною 1+1 і шоу на кшталт «Міняю жінку», «Сімейні драми», Що ти робив минулої п'ятниці?, Гумористичне шоу ГПУ і т.п...
 
Низькосортний продукт розрахований на примітивну масу. Ні, звичайно, 1-2 рази подивитись було цікаво — новий формат, розслабитись, посміятись і все-таке. «Світське життя» — має свої переваги і «Без мандату» — взагалі непоганий проект. Але ж це не 1-2 шоу, а майже всі такого рівня — канал перетворився на попсовий генератор зарубіжних, часто аморальних шоу. Все життя тепер як шоу. А ми раніше сміялись з американців. Вітаю — їх формати телебачення, їх ШОУ прийшло до нас… Тупішаємо разом?
 
Огидно, коли канал вважає суспільство примітивним бидлом і пускає у найрейтинговіший час «те, що схавають» і нехай це буде кока-кола і попкорн, максимум — ковбаса, а здоровою їжею і не пахне… Мені кока-кола і попкорн теж подобаються, але ж не в таких дозах… Не хочеш дивитись?, — перемкни — перемикаю — а далі те саме… Порадувала нова передача на 1 національному «Театральний сезон» з Світланою Леонтьєвою — у режимі прямого ефіру показують виставу, а в перервах прямі включення з-закуліс: щось нове і не пошле, приємно, що хтось ще вважає, що в Україні є люди яким потрібне щось більше і щось ще крім «шоу». А чим вам не\подобається сучасне телебачення?

20 коментарів

Ігор Гамаль
і пускає у найрейтинговіший час «те, що схавають»
Так тому і пускає, бо «хавають». Ось що найважливіше!
Лариса Репка
сподіваюсь, скоро усіх знудить))_
Євген Славянов
Задаю це питання усім телевізійникам: пускають, бо піпл хаває чи піпл хаває, бо пускають?
Ще жоден до пуття мені так і не відповів.
Святослав Вишинський
І перший, і другий чинники вірні: телевізія деградує поступово, пристосовуючи ринок до темпів власного падіння. Ринок, у свою чергу, «гнучко» «хаває» все більші дози поп-корну і «Coca-Cola», формуючись під їх впливом. Процес взаємного знищення.
Надія Григоренко
Відповідаю як маркетолог: саме пускають, бо піпл «хаває» (хоча і не без долі протилежного варіанту). Я так думаю. Телеканали не збираються ризикувати рейтингом.
Євген Славянов
> канал перетворився на попсовий генератор зарубіжних, часто аморальних шоу.
На жаль, він таким і був завжди, як і всі інші українські телеканали. Наше телебачення є вторинним в стосунку до західного телеринку, жодної оригінально української передачі щось не пригадую. От і виходить, що телевізор не відображає суспільного життя (як і має бути), проте суспільство відображає телевізор, копіює його, бо вважає його провісником «правильного» смаку, поведінки й цінностей.

> Порадувала нова передача на 1 національному «Театральний сезон» з Світланою Леонтьєвою

Аналогічно. До речі, ця передача вийшла в ефір за нового керівництва. Як відомо, віднедавна канал очолюють два «щирих українця» — Єгор Бенкендорф та Валід Арфуш. То виявляється, знову українську культуру в Україні просувають іноземці. Парадокс…
Аліса Жуковська
Рада, що торкнулися цієї тематики! ))) Ненавиджу цей треш! Сама задавалася питанням «чому»? Гадаю, що окрім фінансової вигоди такого непотребу є й інші мотиви. Український інфопростір переважно представлений російським ТВ-продуктом, який містить неприхований ідеологічний компонент. Результат «шикарний»: молоде покоління (підлітки переважно) захоплюються історією великоросів і завішують кімнати постерами «Ранеток», стаючи носіями ментальності «оновленого васалітету».
Святослав Вишинський
«Ранетки», попри формальні ознаки, є феноменом імпортованої західної поп-культури, тому Росія в плані шоу-бізнесу також здебільшого є країною колонізованою.
Сашко Горський
В такому разі дивіться телеканал «Буковина»! Там точно немає шоу, на кшталт вищезазначених! )))
Ігор Гамаль
Немає, взагалі нічого немає :)
Володимир Карагяур
Я просто не дивлюсь телевізор взагалі і часто просто не розумію, що саме обговорюють бабусі молодь та інші, але всеодно відчуваю і на себе вплив телебачення, яке не дивлюсь. Бо всі сприймають його і через них це переходить до мене.
Анастасія Сімашова
Будь-яке шоу має на меті створити ілюзію життя саме там, у «ящику», щоб вирвати нас з життя СПРАВЖНЬОГО. Ви ж тільки подивіться, як бабусі кидають все і біжать дивитись свою кармеліту-ундіну-єфросінію! за вигаданих героїв вони переживають більше, ніж за членів своєї сім'ї! А ТБ вигідно привязувати людей до себе — так маси стають більш контрольованими. Насправді все це робиться не лише заради рейтингів і прибутків. Це довгосторокова цілеспрямована стратегія, яка передбачає дуже тонкі психологічні маніпуляції. І за цим всім стоять конкретні люди, котрі знають добре, що роблять
Володимир Карагяур
Анастія ніколи не був прихильником їдей всесвітнього заговору тих чи їнших груп людей, але ти права стосовно того, що є такі тенденції. Але мені здається не в нашій країні.
Святослав Вишинський
Рейтинги і прибутки та цілеспрямована стратегія є речами з різних площин, котрі реалізуються не одними і тими ж особами. Тому не варто обманюватись: рядових громадян оточують тільки люди, для яких на першому місці — рейтинги і прибутки.
Євген Славянов
Звичайно, безглуздо думати, що «масони», зібравшись десь на нараду, постановили: «Отже, панове, відсьогодні для всебічного контролю над масами ми запускаємо на Україні серіали „маргоша“ і „єфросінія“, а також виділяємо гроші на американську поп-музику та кіно для зомбування всього світу.»
Щоб деградувати людям не потрібен план дій або конкретні вказівки якихось керівників. Щоб приспати пильність і розм*якшити людину достатньо не заважати розвиткові маскульту.
Та перманентна криза, в якій знаходиться людство приблизно з кінця 19ст., є тільки вигідною для глобальної змови, аби відволікти людей від нагальних проблем.
Просто цими процесами відають і успішно використовують у власних цілях.
Анастасія Сімашова
Про масонів і всесвітні змови не вірю після «Маятника Фуко». І в Більдербергську групу теж. А те, що існують транснаціональні корпорації типу CME -які раніше були власниками 1+1 — достовірний факт. Те ж саме з пресою — та сама «Бурда». Заробляти гроші на третьосортних країнах — розумний тактичний хід. І власникам таких ЗМІ вигідно подавати нам інформаційний продукт, котрий би не змушував наші мізки рухатись. А то ще прозріємо
Євген Славянов
Так, може, «Маятник Фуко» зробили масони, щоб відволікти твою пильність від них, і щоб ти раптом не прозріла))
Анастасія Сімашова
Не впевнена, чи Ви зрозуміли, що саме я мала на увазі під «Маятником Фуко». Але після прочитання цієї книги виробляється стійкий імунітет до всякого роду змов і таємних організацій. Все набагато прозаїчніше: тільки потяг до грошей і влади керують нами, нашими основними інстинктами. Навіть Фрейд про це писав=)
Євген Славянов
> тільки потяг до грошей і влади керують нами, нашими основними інстинктами.
Правильно, а певні люди цим користуються.

Маю на увазі, що, може, Умберто Еко масон або під їх замовлення її написав))
Ірина Тригуб
телевізор не дивлюся.уявлення не маю, що там показують.
один раз бачила в знайомих якийсь серіал.про Букіних.склалося враження, що його дивляться, щоб відчути себе не такими вже й тупими невдахами.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте